AQUABIKE

[BREEZE} aquabike ir īpašs ūdens trenažieris, kura burvība slēpjas iespējā vienlaikus sportot un lolot ķermeni. 3 vienā – ūdens, velosipēds, hidromasāža. Minoties ar velosipēdu, paralēli darbojas 18 hidromasāžas sprauslas, kuras masē ķermeņa problemātiskās zonas un hromoterapeitiskā gaisma rada relaksējošu vidi.

3 vienā – ūdens, velosipēds, hidromasāža.

 

– Efektīvi sadedzina kalorijas – līdz 900 kcal

– Samazina svaru

– Nostiprina, veido gūžas

– Iedarbīgs cīņā ar celulītu

– Aktīvi uzlabo asinsriti un sirdsdarbību

– Mazina locītavu sāpes

– Tonizē ķermeņa ādu

– Samazina šķidruma aizturi, uzlabo limfas atteci

– Palīdz atgūt iepriekšējo formu pēc dzemdībām

– Uzlabo miegu un imūnsistēmu

 

Francūzietēm iecienītākais fitness!

„Kustībām ūdenī ir labvēlīga ietekme venozās atteces regulēšanā. Ūdens spiediena radītās kompresijas apstākļos potīšu, ceļu un gūžas locītavu kustības rezultātā, kā arī muskuļiem saraujoties, tiek masētas vēnas un veicināta venozo atteci virzienā uz sirdi”.

 

Prof. Dr. Uldis Mauriņš

 

Ķirurgs, Flebologs, medicīnas doktors

Kāpēc [B R E E Z E} aquabike?

Efektīvs

Tas ir privāts džakuzi ar integrētu pedāļu sistēmu, kas izmanto hidraulisko pretestību, nodrošinot 3 galvenos ieguvumus:

– Treniņš ūdenī un masāžas efekts no ūdens strūklām samazinās celulītu, nogludinās ādu, nostiprinās vēnas un masēs muskuļus, uzlabos stāju, figūru un pašsajūtu.

– Riteņbraukšana ūdenī un ūdens strūklu masāža sadedzina kalorijas ātrāk, nekā tradicionālā riteņbraukšana.
– Ūdens riteņbraukšana uzlabos sirds un asinsvadu izturību, palēninot sirdsdarbību, palielinās plaušu kapacitāte un dod enerģiju.

 

aquabike session with dumbells

Privātums

 

Mēs nodrošinām privātumu un mierīgu atmosfēru procedūras laikā, jo katrs trenažieris atrodas atsevišķā istabā. Sportošanas laikā ir iespēja skatīties TV vai mīļāko seriālu, klausīties mūziku vai audio grāmatu. Labu skaņu nodrošina Bluetooth austiņas. Ja jums ir vēlme sportot divatā, starp trenažieriem ir bīdāma siena, kuru var atvērt un treniņu pavadīt jaukā kompānijā.

Treatment complext for weight loss

Viegli un ātri

 

Trenējoties uz [BREEZE} aquabike, fiziskā svara slodze ir ievērojami zemāka, jo ķermenis atrodas nepārtrauktā kontaktā ar ūdeni. Tas ļauj panākt ievērojamu svara samazinājumu ātrākā laikā un uzturēt labāku formu ar ievērojami mazāku piepūli. Pateicoties tam, ka ar [BREEZE} aquabike ir nepieciešama mazāka fiziskā sagatavotība, tas ir pieejams vecākiem un rehabilitāciju izejošiem ļaudīm, kā arī grūtniecēm. Jūsu ķermeņa augšdaļa paliek sausa sesijas laikā, tādējādi pēc treniņa duša nav vajadzīga, kas ekonomēs jūsu laiku, bet, neskatoties uz to, jūsu ērtībai katrā istabā ir ierīkota duša.

combitation of treatments aquabiking and other treatments

Kvalitāte

 

Veicām dziļu izpēti, līdz atradām viskvalitatīvāko, funkcionālāko un estētiskāko ūdens trenažieri. Šis trenažieris ir ražots Francijā, izgājis vairākus testus. Svarīgas ir strūklu atrašanās vietas, jo tām jābūt pilnīgi simetriskām. Trenažierim nav durvis, tas ļauj ne tikai izvietot strūklas sānu zonās, bet arī ekonomēs jūsu laiku, jo nevajadzēs gaidīt kamēr vanna piepildās ar ūdeni. Ūdens velotrenažieris ir aprīkots ar monitoru, kurā jūs varēsiet regulēt intensitāti, kā arī izmantot virtuālo koučingu. Katram klientam vannu pildam no jauna, neizmantojam nekādu ķīmiju, ievērojam ekoloģisku tīrīšanas procesu. Pēc garastāvokļa un noskaņas, ir piedāvāta iespēja izvēlēties hromoterapeitisku gaismu, kas jums vairāk patīk tieši šajā momentā.

CENAS


BASIC
Nod. skaits Derīguma termiņš Nod. laiks Cena € Cena par nod. €
1 1 mēn. 30 min. 24.00 24.00
2 (iepazīšanas) 1 mēn. 30 min. 34.00 17.00
1 1 mēn. 45 min. 30.00 30.00
1 (14:00 – 16:00 darba dienās) 1 mēn. 30 min. 17.00 17.00
1 (08:00 – 10:00 + veselīgs smūtijs) 1 mēn. 30 min. 20.00 20.00
2 (nod. 2 cilvēkiem) 1 mēn. 30 min. 36.00 18.00

PLUS
Nod. skaits Derīguma termiņš Nod. laiks Cena € Cena par nod. €
6 2 mēn. 30 min. 135.00 22.50
6 (10:00 – 16:00 darba dienās) 2 mēn. 30 min. 110.00 18.33
6 2 mēn. 45 min. 165.00 27.50
12 3 mēn. 30 min. 243.00 20.25
12 3 mēn. 45 min. 300.00 25
8 nod./mēn.
Līgums ar mēneša maksu (min 3 mēn.)
1 mēn. 30 min. 136.00 17.00

ELITE
Nod. skaits Derīguma termiņš Nod. laiks Cena € Cena par nod. €
20 6 mēn. 30 min. 367.00 18.35
25 6 mēn. 30 min./45 min. 450.00 18.00
30 6 mēn. 30 min./45 min. 510.00 17.00
CLUB MEMBER Mēneša maksa 60.00
1 (10:00 – 16:00 darba dienās) 1 mēn. 30 min. 9.00
1 (citā laikā) 1 mēn. 30 min. 11.00
1 (10:00 – 16:00 darba dienās) 1 mēn. 45 min. 11.00
1 (citā laikā) 1 mēn. 45 min. 13.00

Trenējoties ūdenī, palielinās pretestība pret ūdeni, kas uzkrāj izturību. Turklāt ūdens plūsmai, ko ģenerē sprauslas, ir reāls drenāžas efekts uz LIEKO ĀDU . Riteņbraukšana ūdenī ir labākais drenāžas veids, kas pastāvējis līdz šim. Venozās un limfātiskās sistēmas stiprināšana dod ievērojamus rezultātus, apkarojot ūdens aizturi un samazinot celulītu.

 

Ārsts P. Blanchemaison, Speciālists asinsrites traucējumos un sirds un asinsvadu slimības.

[BREEZE} aquabike Tonic Ergonomiskais un multi-pozīciju rokturis ļauj lietotājiem pielāgot savu riteņbraukšanas pieredzi sēdus vai stāvus, un sportot tik ātri vai lēni, cik viņi izvēlas.

650

Sadedzina līdz 650 Kcal tikai 30 minūtēs

LŪGUMS SAVLAICĪGI ATTEIKT PIERAKSTU UZ NODARBĪBU!

[BREEZE} Aquabike ir moderns un daudzfunkcionāls ūdens velotrenažieris, ar kura palīdzību Jūs spēsiet uzlabot savu figūru, kā arī stiprināt veselību samērā īsā laika posmā.

 

Fiziskās aktivitātes ūdenī ar Aquabike velotrenažieri ir ļoti efektīvs veids, kā uzturēt sevi lieliskā formā, jo ūdens pretestība nodrošina lielu kustību efektivitāti, taču nenodara pāri Jūsu muskuļiem un locītavām, kā arī neļauj pārpūlēties. Aquabike treniņš der ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības.

 

Aquabike ir alternatīva daudzām citām, veselības atjaunojošām un izskatu uzlabojošām procedūrām, tādām kā ūdens aerobika (vingrošana ūdenī), peldēšana, skriešana, LPG masāža, vakuuma terapija, limfodrenāža, Kriosaunas terapija u. c., jo Aquabike liek strādāt visām ķermeņa muskuļu grupām.

 

Aquabike iedarbība uz Jūsu ķermeni ir ļoti daudzpusīga:

 

  • tiek stiprināta visa ķermeņa muskulatūra;
  • tiek mazinātas sāpes, fiziskais nogurums, emocionāls sasprindzinājums;
  • samazinās tauku šūnu apjoms, tādējādi efektīvi novēršot celulītu, kā arī tiek atjaunots ādas elastīgums, veidojot to zīdaini gludu un tvirtu;
  • uzlabojas limfas attece, vielmaiņa un asinsrite vēnās un artērijās;
  • paātrinās kaloriju patēriņš, kas veicina efektīvu notievēšanu, samazinot apjomu tik problemātiskās vietās, kā gurni, kājas un vēders;
  • notiek relaksējoša un stiprinoša iedarbība uz nervu sistēmu;
  • ķermenim tiek sniegta papildus enerģija, kā arī laimes hormoni (endorfīni);
  • tiek stiprināta imūnsistēma, kā arī uzlabota miega kvalitāte.

 

Aquabike ir kardio (kardiovaskulārā treniņa) un spēka treniņa apvienošana, kas veicina vispārējo fizisko attīstību, palīdz atbrīvoties no liekā svara (efektīvi dedzinot kalorijas), kā arī attīsta visa ķermeņa (īpaši kāju) muskulatūru. Šis treniņš noder gan rehabilitācijas ietvaros, lai nostiprinātu sirds muskulatūru, nostabilizētu sirdsdarbību un vielmaiņu, gan, lai pilnveidotu savu ķermeni un uzturētu sevi labā fiziskā formā.

 

Aquabike daudzfunkcionālais trenažieris neprasa smagu, fizisku darbu un lielu laika patēriņu, taču treniņš ar to ir ļoti efektīvs vispārējas veselības uzlabošanā un uzturēšanā, kā arī jaunības un skaista auguma saglabāšanā.